Ptaki w locie, a rysunek na plakacie

Ptaki w locie, a rysunek na plakacie

Ptaki w locie, a rysunek na plakacie

Jednym z ostatnich elementów urządzania wnętrz jest modne wykończenie ścian. Warto się o nie pokusić również przy okazji remontu, odświeżającego estetykę pomieszczenia. Mnogość motywów, jakie są dostępne, może przytłaczać. Ptaki w locie, rysunek na podstawie autorskiej ilustracji akwarelowej może stać się tym elementem, które ożywi wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter.

 

Ptaszek na ścianie

Motywy ptasie są wyjątkowo wdzięczną dekoracją. To, na ile pasują do konkretnego pomieszczenia, wynika z estetyki rysunku. Niebanalne ujęcie ptaków można znaleźć w sklepie Interiolas. Ptaki w locie, rysunek plakatowy sprawdzą się zarówno w wersji barwnej, jak i biało-czarnej. Dobrze dobrany plakat to prawdziwy hit aranżacyjny. Oprawiony w ramki może przez wiele lat cieszyć oko domowników i gości. Kolekcja ptasia, dostępna w osobnej kategorii, jest kopalnią pomysłów na oryginalny prezent dla miłośnika natury. Oryginalne ilustracje przyrodnicze skupiają wzrok, dając wytchnienie dla oczu.

 

 

 

 jaskółka w locie ilustracjajaskółka w locie ilustracja akwarelalecąca jaskółka 

Marzenie o lataniu

Ptaki fascynują człowieka od zawsze. Poza majestatycznym wyglądem posiadają także umiejętność, której człowiek nie jest w stanie posiąść - latanie. Dzięki temu w kilka chwil mogą stać się prawdziwymi królami przestworzy, unosząc się ponad człowiekiem i jego ziemskim światem. Ptaki w locie, rysunek na białym tle może stać się dekoracją zarówno wnętrza klasycznego, jak i nowoczesnego, minimalistycznego. Bażant, bocian, czapla siwa, czyżyk, dudek czy dzięcioł świetnie sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, jadalni, jak i gabinecie. Są także świetnym przyczynkiem do rozmów na temat przyrody, natury i zwierząt. Plakat z gilem, jaskółką lub kaczką może zdobić także pokój dziecka.

łabędzie w locie, ptaki w lociedzięcioł w locie

Barwny ptak we wnętrzu

Ptaki w locie, rysunek na podstawie akwareli, to prawdziwy przekrój symboliki, jaką przypisujemy tym zwierzętom. Bociany kojarzą nam się z płodnością, jaskółka z niespełnionym marzeniem o dalekiej podróży, sowa z mądrością. Gołąb jest symbolem pokoju, wróbel skromności. Małe, kolorowe ptaszki to radość z piękna natury. Konkretne skojarzenia sprawiają, że ptaki to wyjątkowo wdzięczny motyw plakatowy. Nie potrzebują dodatkowej oprawy, dlatego pięknie prezentują się na neutralnym lub białym tle. Minimalistyczna forma jeszcze bardziej podkreśla niezwykłość tych stworzeń.

Dostępne w naszym sklepie ekologiczne, bezwonne, estetyczne plakaty są odporne na mody, dotyczące wnętrz. Ich odporne na światło pigmenty sprawiają, że wybrany rysunek urzeka głębią i nasyceniem kolorów.

orzeł bielik w locieczapla lecilecący kruk, kruk w locie

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl