Plakaty ze zwierzętami w dekoracji wnętrz

Plakaty ze zwierzętami w dekoracji wnętrz

Plakaty ze zwierzętami w dekoracji wnętrz

Miłośnicy niebanalnych wnętrz mogą liczyć na niezliczoną ilość ozdób. Wśród nich niezwykle popularne są plakaty. Zwierzęta, rośliny, ptaki to motywy uniwersalne, po które warto sięgać. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się plakaty, wykonane na podstawie akwareli. Dbałość o detale zachwyca a świadomość, że naszą ścianę zdobi autorski rysunek, daje gwarancję wyjątkowości.

 

 

Oryginalne grafiki

Większość osób urządzając mieszkanie lub biuro, stawia na motywy tradycyjne. Takie bezpieczne rozwiązania sprawiają, że wnętrze cechuje estetyka, ale brakuje mu specjalnego wyrazu. Zawężając poszukiwania wyłącznie do klasyki, tracimy z oczu wiele ciekawych rozwiązań, jak plakaty. Zwierzęta lub ptaki, jakie je zdobią, mogą stanowić idealny odpoczynek dla oczu kogoś, kto kocha naturę. Motywy botaniczne i zoologiczne królują wśród wielu dekoracji. Ich jakość bywa różna. Jeśli interesuje nas ozdoba trwała, warto szukać miejsca, nastawionego na jakość. Gdzie znaleźć plakaty, wykonane ze szczególnym kunsztem?

 

 

 
dudek ilustracja obrazWilga ptaki ilustracje obrazywróbel mazurek obrazy ilustracje

 

 

Pasja do natury

Nasz sklep to miejsce, w którym postawiono na unikatowe dekoracje. Jego pomysłodawczyni to wielka miłośniczka przyrody. Zaraża swoją pasją tych, którzy cenią naturalne motywy dookoła siebie. To dla nich są dedykowane oryginalne plakaty. Zwierzęta małe i duże stanowią ich prawdziwą ozdobę. Sylwetka konia doskonale pasuje do męskiego wnętrza, komponując się z estetyką nowoczesnego mężczyzny. Czarno-białe lub kolorowe motyle ocieplą pokój kobiety, zdradzając jednocześnie jej wrażliwą duszę. Motywy zwierzęce świetnie prezentują się na ścianach miejsc publicznych jak recepcja hotelowa, przychodnia, poczekalnia. Pokazują piękno natury w nowoczesnym ujęciu.

 puszczyk-sowa-obraz-akwarela 

Plakat z wizerunkiem konia

Piękne, majestatyczne, od zawsze żyjące blisko człowieka. Uroda koni idealnie nadaje się na plakaty. Zwierzęta mocno kojarzą się z wolnością, wielkością i siłą. To dlatego obrazy z końmi w roli głównej stanowią jedną z bardziej ulubionych dekoracji ściennych. Taka oryginalna ilustracja przyrodnicza może stanowić główną dekorację pomieszczenia. Nadaje się także na ozdobę punktową, na przykład w miejscu, gdzie wypoczywamy lub pracujemy. Dostępne w naszym sklepie autorskie projekty powstają w oparciu o wysokiej jakości pigmenty, ekologiczne i bezwonne.

Plakaty zwierzęce można u nas nabyć w różnych rozmiarach. Doskonała jakość pigmentów sprawia, że rysunkiem można się cieszyć przez długi czas bez obawy o jego wyblaknięcie.

koń-ilustracja-obrazkonie-obrazy-akwarele

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl