Plakat ptaki polskie – niepowtarzalna ozdoba!

Plakat ptaki polskie – niepowtarzalna ozdoba!

Plakat ptaki polskie – niepowtarzalna ozdoba!

W Polsce żyje bardzo wiele gatunków pięknych ptaków. Ich wyjątkowy wygląd zachwyca ludzi na całym świecie. Ten wyjątkowy rodzaj zwierząt ekscytuje stylem życia, możliwością latania i piękną kolorystyką piór. Dlatego ptaki tak bardzo chętnie są wykorzystywane w sztuce. Ciekawy akcent w każdym wnętrzu stanowić będzie ozdoba z plakatem “ptaki polskie”

Ptaki według autorskiego projektu

Plakaty ptaki polskie prezentują się wspaniale niemal w każdym rodzaju wnętrz. Są nawiązaniem do natury i w blokach wyrażają tęsknotę za nią. W domkach wiejskich ptaki na plakacie wyglądają niezwykle naturalnie. Bardzo dobrze prezentują się malowane ptaki na białym tle. Jasny kolor podkreśla niesamowite barwy piór, a jednocześnie rozświetla wnętrze. Na szczególną uwagę zasługują prace Karoliny Kijak-Dzikońskiej, które można podziwiać i jednocześnie nabyć w sklepie internetowym www.interiolas.pl. Bocian, dudek, dzięcioł, gil, jaskółka czy kaczka w formie plakatu prezentują się naprawdę niesamowicie. 

Plakat ptaków polskich można oprawić w ramkę. Warto, żeby rama była dość prosta i jedynie ozdabiała pracę, a nie ją dominowała. Taka ozdoba ścienna mocno przyciąga wzrok i czyni pomieszczenie bardziej stylowym. 

 Fine art print ptaki polski

Symbolika

Plakat polskie ptaki nie musi być jedynie ozdobą wnętrza. Ptaki posiadają bardzo bogatą i ciekawą symbolikę, można więc taki plakat potraktować jako amulet. Przede wszystkim nasi latający przyjaciele kojarzeni są z mądrością-w szczególności sowom przypisujemy tę cechę. Ptaki drapieżne są symbolem rycerstwa, waleczności i odwagi. Gołąb z kolei jest symbolem pokoju. Paw kojarzy się z dumą a jerzyk z pożytkiem. Niezależnie od gatunku ptaki kojarzone są przede wszystkim z wolnością, dzięki temu, że mogą latać. Stanowi to marzenie ludzkości od bardzo dawna. 

plakat-ptaki-polski

Gdzie powiesić?

Plakat ptaki polskie będzie idealną ozdobą w każdym wnętrzu. Nie musi to być regułą, ale ciekawym zabiegiem stylistycznym będzie zabawa z symboliką i umieszczenie plakatu z sową na przykład w gabinecie albo nad biurkiem studenta lub ucznia, a łabędzia-symbolu miłości w sypialni. Kaczka kojarząca się z wodą świetnie wyglądać będzie w łazience, w kuchni natomiast ciekawie zaprezentuje się bażant. Innym sposobem na wykorzystywanie plakatów ptaków polskich we wnętrzu jest stworzenie galerii składającej się z kilku różnych gatunków powieszonych koło siebie. Taka kompozycja sprawdzi się w miejscu, gdzie ściana jest niezagospodarowana, na przykład nad kanapą. 

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl