Ptaki są wyjątkowymi zwierzętami. Fascynują ludzkość od bardzo dawna, ponieważ posiadają coś, czego nigdy nikomu nie udało się osiągnąć – niezwykłą swobodę latania. Poza tą ciekawą umiejętnością wyróżniają się pięknym wyglądem i kolorystyką piór. Posiadają bardzo bogatą symbolikę. Sowa kojarzona jest z mądrością, gołąb z pokojem. Łabędź to symbol miłości a wróbel skromności. Dzięki tym wszystkim cechom ptaki stanowią bardzo wdzięczny motyw plakatowy. Są nie tylko piękne pod względem wyglądu, ale dzięki tej symbolice potrafią nadać wyjątkowego charakteru w każdym domu.

Większość ptaków, na prezentowanych w tej kategorii plakatach, została podkreślona poprzez białe tło. Zdarzają się wyjątki, ale trzeba przyznać, że minimalistyczna forma jeszcze bardziej uwypukla piękno tych niesamowitych stworzeń.

Plakaty powstały wyłącznie na podstawie autorskich prac akwarelowych Karoliny Kijak. Wydruk wykonywany jest w oparciu o wysokiej jakości pigmenty, ekologiczne i bezwonne. Z kolei matowe wykończenie pozwala zachwycać się niesamowitymi szczegółami ilustracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl