Produkty

         

Podkategorie

 

  

  

  

  

    

 

 

 

Konie są wyjątkowymi zwierzętami, które towarzyszą człowiekowi od bardzo dawna. Są wiernymi przyjaciółmi, którzy dawniej pomagały w prowadzeniu gospodarstw czy w transporcie, teraz są głównie zwierzętami towarzyszącymi i przyjaciółmi. Konie zachwycają wielkością i siłą. Mocno kojarzą się z wolnością. Mają w sobie sporo piękna, tajemniczości i majestatyczności, dlatego są bardzo chętnie wykorzystywanym motywem w sztuce. 

Konie są obiektem zainteresowań Karoliny Kijak, która z powodzeniem wykorzystuje ich wizerunek w swoich pracach. Plakaty wykonywane są na podstawie autorskich ilustracji akwarelowych. Wydruk tworzy się w oparciu o wysokiej klasy bezwonne i ekologiczne pigmenty. Gwarantuje to nasycenie barw, które nie będą blaknąć z upływem czasu. 

Plakat z wizerunkiem konia będzie wspaniałym dodatkiem przyciągającym wzrok w każdym pomieszczeniu. Jest to także fantastyczny pomysł na upominek dla kogoś bliskiego, nie tylko dla osoby, która uwielbia przyrodę i konie, ale także dla wszystkich, którzy cenią piękno, elegancję i minimalizm. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl