Jak urządzić pokój, który ma szare ściany? Jakie dodatki do niego wybrać?

W ostatnich latach można zaobserwować trend panujący w aranżacji wnętrz, który skłania do pomalowania ścian na mocny szary kolor. Odcień ten stosuje się przeważnie na jednej stronie pomieszczenia, drugą malując na zdecydowanie jaśniejszy. Jeśli nie wiesz, jak urządzić pokój, który ma szare ściany i jakie dodatki będą tutaj odpowiednie, postaw na kolorowe obrazki przepełnione naturą.

Natura zawsze na topie

Ponieważ taka ciemna powierzchnia dominuje w pomieszczeniu, trzeba wymyślić sposób, by ją odrobinę rozjaśnić. Jeśli masz szare ściany i zastanawiasz się jakie dodatki do niej dobrać, postaw na naturę. Kolorowe obrazy przedstawiające ptaki, rośliny czy pióra zdecydowanie ożywią to miejsce. Szczególnie że szarości kojarzą się z czymś zimnym i industrialnym. Decydując się na obrazy, koniecznie w pięknych drewnianych ramach, pomieszczenie zyska wyjątkowy charakter i sprawi, że będziesz się w nim dobrze czuć. Niezależnie czy w ten sposób udekorujesz sypialnie, salon czy swoje biuro, naturalne widoki zawsze będą pasować.

Plakaty

Dekoracje w pomieszczeniu, które pomalowane zostały na ciemny i zimny kolor, nie będą już więcej problematyczne. Gdy wiesz, że możesz ozdobić je plakatami i reprodukcjami, problem nie istnieje. Artyści malują swoje obrazy, a następnie przedrukowują je na specjalnym bawełnianym papierze, co pozwala zachować autentyczność malunku, a znacznie obniża koszty finalnego produktu. Dzięki temu każdy, kto ma szare ściany i nie wie jakie dodatki dopasować, może powiesić na nich prace z motywami ptaków, roślin itp. Rezultat z pewnością zachwyci każdego.

Ręcznie malowane

Kolorowe obrazki w drewnianych ramach możesz kupić w wielu miejscach. Jeśli jednak zależy Ci na wyjątkowej aranżacji, sięgnij do lokalnych artystów malarzy, którzy sprzedają swoje dzieła w oryginale. Mogą to być na przykład prace malowane na specjalnym papierze akwarelowym, wykonanym z bawełny. To potęguje efekt autentyczności. Kolorowe dzieła przedstawiające ptaki lub rośliny wręcz „wychodzą z szarej ściany”. Jakie dodatki lepiej zagwarantują, że będziesz dobrze się czuć w swoim wnętrzu? Jeśli taki obraz powiesisz w miejscu, gdzie pracujesz, możesz w każdym momencie na chwilę oderwać się od zajęć i ukoić nerwy, spokojnie pomyśleć, pomedytować. Co ważne, decydując się na takie rozwiązanie masz pewność, że Twój obraz jest jeden jedyny i nikt inny już takiego nie kupi.

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl